Flormar - DC26 Festive Burgundy

Herkese selam!

Altın sarısı ambalajına sahip olan Flormar'in diğer ambalajlarına kıyasla oldukça kaliteli duran rujlar diyebiliriz. Bende olan rengi DC26 normalde bu tonlarda ruj asla almam ve kullanmam ama mağazadaki ışıklardan mı bilinmez alırken o kadar hoşuma gitmişti ki! Rengini nasıl anlatsam pembelik, morluk ve kırmızılık barındıran bi' ruj. Şu an rengi anlamadığınızı biliyorum ancak yazının en altına swatchini ekleyeceğim oradan bakabilirsiniz!
Ruj stick şekilde dudak kalemi kullanmadan sürülmemesini söylemem gerek çünkü ucu sivri şekilde değil bu yüzden dudağınızı çerçeveleyemiyorsunuz. Yapısı ne gloss ne de mat ruj tarzında parlak bitişli. Ancak ruju mat hala çevirmek isterseniz de şöyle bi' kolaylık var bi' minik peçete eşliğinde dudağınıza pıt pıt şekilde mat bi' duruş elde edebilirsiniz.

Rujun kalıcılığına gelirsek sanırım benim için en eksi özelliği tamam bulaşma yapmıyor ancak kalıcılığı o kadar az ki. 1,5-2 saat hiçbir şey yiyip içmememe rağmen dudağımın iç taraflarından silinmeye başlıyor. Sanırım stick yapıda olan rujların en büyük sorunu bu.
Rujların güncel fiyatı 25₺ civarı bi'şey. Satın almak isterseniz size en yakın Flormar mağazasından ya da online sitesinden ürünü alabilirsiniz. Şuraya tık tık yaparsanız direkt ürüne gitmiş olursunuz!

Fotoğraftaki ajanda: Bikutumutluluk sitesinden almıştım.

Son olarak da sizin Flormar rujlardan kullandığınız var mı? Bana kesinlikle alman gerek bunu dediğiniz ürün varsa yorum olarak bırakabilir ya da bana instagram'dan ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Minnoş ve güzel yürekli kalın!

Yorumlar