NYC expert last likit ruj incelemesi

by - 10:56

Merhaba minnoş unicornlarım🦄

Bugün size NYC markasının expert last likit mat rujlarından bahsedeceğim.NYC markasına ait bir far paletim vardı ben de bunun yanında bir de likit rujlarını deneyeyim dedim. Doğrusunu söylemek gerekirse renginden mi bilmiyorum ama severek kullandığım bir ürün olmadı.Ürünün ismini hatırlamıyorum ama zaten tek kıpkırmızı olan bir ruj var o da bu. Yapısı isminde söylediği gibi mat likit rujlar gibi değil, kesinlikle dudakları kurutmuyor, yapış yapış hissi vermiyor, kenara ya da çizgilere dolma yapmıyor ve yemek yemeden 2-3 saat sizi idare edebiliyor. Ürünün kendisine özel şekerli bir kokusu var, bir zaman sonra geçiyor ancak ilk sürerken boğuyor.

Üründe en sevmediğim şeyse; tek katta kırmızı kurşun kalemi ıslatıp onu sürüyormuşum gibi duruyor dudakta, çift kat geçmek gerekmesi  not: bunun sebebini kırmızı almış olmam olduğunu düşünüyorum ve diğer renkleri denemedim; onlar için bir fikrim yok.

Ve eğer tekrar bu likit rujlardan almak ister misin diye sorarsanız, hayır almam. Bebeğim üzgünüm, hayır senden memnun kalmadım..

NYC ürünlerini en yakın Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Sorularınız olursa instagramdan ya da buradan yorum olarak yazabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Minnoş ve güzel yürekli kalın🦄

You May Also Like

0 yorum