Maybelline Color Sensational Rujları!

Herkese merhaba!
Bu aralar biraz daha az buralardayım, malum okulum başladı çok fazla çizim yapmam gerekiyor ve buraya yoğunlaşamıyorum bunun için kusura bakmayın kızlar:")

Bilmiyorum siz de farkettiniz mi ama fazlasıyla benim ruj takıntım var, her markadan olabildiğince kendime uyan, beğendiğim renkleri denemeye çalışıyorum. Bu sefer denediğim ve size anlatacağım ruj Maybelline markasının fazlasıyla popüler olan Color Sensational rujları!Pigmentasyon ve renk skalası açısından gayet güçlü, sürümleri kolay, dudakta ağırlık yapmıyor ve dudak kenarlarına/çevresine taşma ya da bir zaman sonra dağılma yapmıyor. Benim için bu rujların tek eksisi herhangi bir şey yiyip-içtiğinizde rujdan eser kalmaması, çok fazla tazeleme yapmak gerekiyor. Rujların fiyatı 21.90 diye hatırlıyorum, indirimde 13-14 liraya kadar düşüyor, bakabilirsiniz.

Rujlar mat, kremsi olarak bölümlere ayrılıyor, ben her iki seriden de bir tane kaptım. Bende olan renkleriyse;

  • 745 - Wooden Brown:
Benim en sevdiğim nude ruj olarak sayılabilir, içerisinde hafif şeftalilik barındıran nude, kremsi yapıda sürümü çok kolay! Ve kesinlikle sür ve çık tarzında. Kalıcılığıysa hemen uçma derecesinde!

  • 970 - Daring Ruby
Kıpkırmızı ruj eşittir Daring Ruby! Ruj ambalajında ne renk duruyorsa, dudağınıza da o renk olarak geçiyor, kesinlikle ıslatılmış kırmızı kurşun kalem gibi değil! Pek kırmızı ruj sürmeyi sevmesem de bu kırmızı rujlar arasından fa vo rim! Ve mat yapısının hakkını verdiğini düşünüyorum, sürümü Wooden Brown'a göre biraz daha sürümü zor hem renk, hem mat olmasının çevresini kırmızı dudak kalemiyle çerçevelemek gerekiyor. Bu ruju hem esmerlere, hem de beyaz tenlilerde çok hoş duracağına eminim!Bu serilerin en büyük güzelliğiyse çok fazla renk seçeneğinin olması, kendi serime ekleyeceğim birkaç renk daha var bunlar;

  • 630-Velvet Beige
  • 986-Melted Chocolate 
Aranızda bu rujlardan kullanan var mı ve sizin bu rujlarla ilgili düşünceleriniz neler, benimle paylaşın!

Ve son olarak bu rujlara en yakın Watsons ve Gratis şubelerinden ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Minnoş ve güzel yürekli kalın!

Yorumlar